Árajánlatkérés

Kérje személyre szabott árajánlatunkat!

20 éves múlttal rendelkező cég faipari munkatársat keres Fejér megyei (Kajászó) székhellyel!

A Robinia Group Kft. az elmúlt 20 év során stabil helyet biztosított magának úgy a hazai, mint a nemzetközi piacon komplex faipari szolgáltatásokkal. Légy Te is a siker részese, tanuld ki nálunk a szakmát – és tartozz egy kiváló csapatba! Akár tapasztalat nélkül is, betanítással!

Téged keresünk, ha…

  • pontos, precíz munkaerő vagy, és nem riadsz vissza a fizikai munkától sem
  • érdekel a faipar, a fa feldolgozása (tapasztalat nem feltétel)
  • jó fizikummal rendelkezel, talpraesett „ezermester” típus vagy
  • szeretsz tanulni, és szívesen tanulnál a mi tapasztalatainkból, tudásunkból!

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, biztos hátterű magyar cég
  • betanítás, gyakorlat szerzési lehetőség
  • gyors előrelépési lehetőség
  • fizetés megegyezés szerint

Feladatok

  • Faipari- és asztalos munkák kivitelezése

Amennyiben felkeltette érdeklődésed állásajánlatunk, és szeretnél kitanulni egy szakmát egy sikeres magyar vállalatnál, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a gabor.erdelyi@robinia-group.hu e-mail címre!

Címünk:
 2472 Kajászó, Rákóczi út 2/A

Webáruház

Párnafa rendszerek

Akác teraszburkolatainkat minden esetben kiváló minőségű, szintén akác párnafarendszerrel készítjük el.

CIKKEK

    A cikkek PDF formában letölthetőek a linkekre kattintva:    Fejér Megyei Hetilap 2008.03   Budapest Bank folyóirat 2017.03   Magyar...

Cikkek a sajtóból

Az akácfa teraszburkolat esetében több tényező is alakítja az árat, hiszen cégünk egyedi, személyre szabott ajánlatokat kínál Önnek!

Számolja ki velünk teraszburkolata árát!

Egy játszótér építése egyáltalán nem egyszerű feladat, hiszen a gyermekek biztonsága mellett a tartósság és az esztétikai szempontok is rendkívül fontosak. Az anyagválasztás a...

Játszótér építése - Mire kell ügyelni egy játszótér megépítésénél?

TOVÁBBI CIKKEK

Referenciák

Pontok